• Rozlúčka so školským rokom 2023/2024

Vysvedčenia sú rozdané, posledné zvonenie ohlásilo koniec školského roka 2023/2024, stíchla škola.

Žiaci sa už tešia na prázdninové dni voľna a oddychu, učitelia na čerpanie dovolenky.

Každý sme iný, ale cieľ sme mali rovnaký – prežiť školský rok čo najúspešnejšie, získať nové vedomosti, nájsť si priateľov, zažiť veľa zážitkov. Namáhavá práca bola nakoniec odmenená úspechom. Poďakovanie patrí všetkým pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom, rodičom, žiakom a priateľom školy.

• Poďakovanie

„Sú maliari, ktorí robia zo slnka žltú škvrnu, ale sú iní, ktorí vďaka svojmu umeniu a múdrosti robia zo žltej farby slnko.“

Pablo Picasso

Vážená pani riaditeľka,

• Školské výlety

Koniec školského roka sa blíži. Dni sú čoraz teplejšie, známky uzavreté a udržať žiakov v školských laviciach je čoraz ťažšie. Koncoročné výlety sú skvelou príležitosťou triednych teambuildingov. Aj naši žiaci si užili školské výlety plné zábavy a dobrodružstva.

Prváci sa rozhodli pre turistiku vo Vysokých Tatrách. Objavovali krásy Hrebienka, Bilikovej chaty a Rainerovej chaty.

• Turistický kurz

Žiaci druhého ročníka Obchodnej akadémie vo Vranove nad Topľou sa v dňoch 19. 06. - 21. 06. 2024 zúčastnili turistického kurzu v nádhernom prostredí národného parku Slovenský raj.

Krásne, slnečné počasie, dobrá nálada a chuť zdolávať prekážky, no i samých seba, nás sprevádzali počas celého pobytu v rekreačnom stredisku Podlesok.

• EU BA
        • Slovenská agentúra životného prostredia