• Poupratujme si Vranov

• Súčasťou kultúry každej spoločnosti je aj vzťah k životnému prostrediu. Na čistote a poriadku sa musíme podieľať všetci. Študenti I. - III. ročníka obchodnej akadémie priložili ruku k dielu a prispeli k splneniu vytýčeného cieľa. Študenti upratali oblasť okolo autobusovej stanice, Budovateľskú ulicu, Lesík 1. mája a lokalitu pri Troch krížoch. Primátor mesta Vranov nad Topľou, Ing. Ján Ragan, poďakoval všetkým dobrovoľníkom, ktorí prispeli k skrášleniu nášho mesta. Lebo čisté mesto je vizitkou nás všetkých.

Ing. Martina Sirníková, koordinátorka žiackej školskej rady

• Viete koľko lásky je v srdciach študentov obchodnej akadémie?

• Počas mesiaca lásky by sa nikto nemal cítiť sám a preto sa študenti Obchodnej akadémie vo Vranove nad Topľou rozhodli zapojiť do celoslovenskej výzvy ,,Koľko lásky je vo Vašom srdci?" Veríme, že 1️⃣0️⃣7️⃣ zo srdca vyrobených pohľadníc poteší seniorov v Centre sociálnych služieb AMETYST v Továrnom a GERION senior centre, n. o. v Zámutove.

Ing. Martina Sirníková, koordinátorka žiackej školskej rady

• Oznam pre uchádzačov o štúdium

• Obchodná akadémia vo Vranove nad Topľou organizuje 2. kolo prijímacieho konania.

Bližšie informácie: 0905/266455

Ing. Mária Chrapeková, riaditeľka školy

• Poupratujme si Vranov

• Maturanti obchodnej akadémie sa zapojili do podujatia organizovaného mestom Vranov nad Topľou - Poupratujme si Vranov. Cieľom aktivity našich študentov bolo upratovanie a zber odpadu v okolí mestskej športovej haly, na Dobrianskeho ulici a v oblasti ,, Strelnice".

Pod pedagogickým vedením Ing. Martiny Sirníkovej a Mgr. Dominika Kahanovského priložili študenti ruku k dielu a spoločne tak urobili naše mesto krajším.

• Poďakovanie

• Ďakujeme firme Kaufland Slovenská republika za milé prekvapenie v podobe darčeka pre žiakov IV. ročníka, ktorí sa zúčastnili Workshopu Job interview simulátor. Ten pre našich maturantov zorganizovala nezisková organizácia EPIC.

Ing. Ľubica Smolejová