• Novinky

      • Deň otvorených dverí

      • Milí deviataci,

       ak stále váhate, ktorú strednú školu si vybrať, možno práve Deň otvorených dverí v našej škole vám vaše rozhodovanie uľahčí.

       V piatok 4. marca 2022 vám radi odpovieme na vaše otázky o prijímacom konaní, o štúdiu v našej škole, prevedieme vás priestormi školy, pozriete si otvorené hodiny, oboznámite sa s programom Erasmus+.

       A aby toho nebolo málo, čaká vás beseda s našimi absolventmi, ktorí vás len utvrdia v tom, že študovať na najlepšej vranovskej strednej škole sa oplatí! 

       Vstup cudzím osobám do priestorov školy je povolený po predložení Písomného vyhlásenia o bezpríznakovosti návštevníka a prekrytí horných dýchacích ciest respirátorom FFP2. 

       Tešíme sa Vás! 

      • Lyžiarsky výcvik

      • V dňoch 14. 02. 2022 až 18. 02. 2022 sa prváci Obchodnej akadémie vo Vranove nad Topľou zúčastnili lyžiarskeho výcviku. Žiaci boli ubytovaní v peknom a príjemnom prostredí hotela Villa Siesta v Novom Smokovci. Samotný výcvik prebiehal v dopoludňajších hodinách v lyžiarskom stredisku SKI Strednica – Ždiar pod vedením kvalifikovaných lyžiarskych inštruktorov počas celého týždňa.

       O popoludňajší a večerný program sa denne starali Mgr. Dominik Kahanovský, Ing. Martina Sirníková, Mgr. Lenka Čižmariková a Bc. Ľubomír Ondov, či už prechádzkami v peknom prostredí Nového Smokovca a Tatranskej Lomnice alebo odbornými prednáškami v priestoroch hotela. Navštívili sme aj Múzeum TANAPu v Tatranskej Lomnici a Beliansku jaskyňu v Tatranskej Kotline. Krásne počasie a dobrá nálada sprevádzalo skupinu našich mladých lyžiarov počas celého pobytu v našich veľhorách. Dúfame, že si žiaci z lyžiarskeho výcviku odniesli len tie najkrajšie spomienky.

       Mgr. Dominik Kahanovský

       vedúci LV

      • Darujte 2 % z dane

      • Milí rodičia a priatelia školy,

       zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

       Finančné prostriedky budú použité na:

        skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole, 

        skvalitnenie vybavenia školy. 

       https://oavranov.edupage.org/percenta2/

       Ď A K U J E M E!